Oszustwo, bandytyzm i kradzież popłaca w kraju PIS.

Poczytajcie jak mój kochany brat Darek M. usprawiedliwia swoje bandyctwo i oszustwo. To na 100 % jego wpis, typowa logika złodzieja ," Kali ukraść, Kali zrobić dobry uczynek" . z forum GP24. http://forum.gp24.pl/informacje-publiczne-z-zycia-ratuszakow-

"Smerf próbował okraść państwo, nie spłacić długów jakie narobił i spotkała go zasłużona kara ! Bardzo dobrze, każdego kto okrada państwo powinna spotkać taka kara! "

Jedyne co Smerf Maruda może teraz zrobić... to zapomnieć...
Zapomnieć, że miało się brata, rodzinę, że mieszkało się blisko morza. Skala barbarzyństwa, łotrostwa, chciwości, żądzy posiadania, zachłanności brata Dariusza M. jest tak wielka, że można, ... albo odpłacić mu się "fizycznie", za to co mi uczynił ... (ale nie mam na to siły psychicznej) albo wymazać z pamięci to wszystko ... i do tego dążę.

Ten film mówi wszystko, obejrzyjcie "Film, Że Mucha Nie Siada" i tak gówno zrozumicie.

 

 

 

"To se kurwa polatałaś... Jak zwykle kurwa...ehh Ale nie wiem kurwa, no nie wiem - tak jest kurwa zawsze, po prostu zawsze no...! Człowiek chce se polatać normalnie kurwa, żeby coś tu fajnie było nie, no nie da się po prostu kurwa, zawsze coś... zawsze coś Zawsze Kurwa Coś.... ehh... I ci kurwa też, siedzą, patrzą kurwa, sie podoba to "uuu brawo! brawo!" a jak przyjdzie co do czego kurwa to żaden! nie powie, NiC kurwa... Ehh i tak zawsze no, zawsze... KURWA NO...!!!