Filmy o bandycie i oszuszcie z Pabianic Dariuszu M.

Opis do filmu poniżej: Wczasowicze zostają doprowadzeni do histerii i szału postępowaniem bandyty z Ustki, zmuszeni do opuszczenia zajmowanych pokoi, przyjechali na wypoczynek, a nie na horror ! Brat Dariusz M. używając przemocy, gróźb, szantażu, znęcania się psychicznego i fizycznego zmusił mamę do zmiany testamentu 2 miesiące po śmierć taty na swoją korzyść.

Dariusz M. wielokrotnie przychodził na kwaterę pukając do wszystkich drzwi letników i bezprawnie ich wyganiał okłamując, strasząc grożąc policją i kłopotami. Dopiero po 3- krotnym wezwaniu policji dzień w dzień uspokajał się, ale ja już nie miałem wczasowiczów, którzy uciekli, a nowych bałem się przyjmować. Tak było przez 3 lata.

 

 

 

 

 

Brat Dariusz M. doskonale wiedział o moich  pobytach w szpitalach psychiatrycznych wielokrotnych próbach samobójczych z powodu  depresji,  co nie przesadzało mu prowokować mnie do popełnienia samobójstwa.Testamenty ze stycznia 2002 zarówno taty, jak i mamy, przepisywały majątek na moją córkę. Ojciec policzył, że wcześniej kupił bratu mieszkanie, oraz, że będzie należał mu się zachowek, co da sprawiedliwy podział majątku.

Dwa miesiące po śmierci taty, 23 grudnia 2002 przemocą, groźbami, szantażem i oszustwem zmusił mamę do zmiany testamentu i przypisania  całego majątku na swoją osobę. oraz wielokrotnie usiłował mnie  wyrzucić z domu rodzinnego.

 Bandyta Dariusz M. bił i wyganiał własną matkę z mieszkania, które mu mama kupiła.

 

 

 

 

 

 

 

Znęcanie się nad bratem, próby doprowadzenia go do samobójstwa.

 

 

 

 

 

 

Wyganianie wczasowiczów w lipcu 2012 roku.

 

 

 

 

 

 

Stalking i  zakłócanie miru domowego  Dariusza M. z Pabianic w 2012 r.

 

 

 

 

 

 

Włamanie złodzieja Dariusza M.  do mieszkania w Ustce na Leśnej 6A przez okno 27 lipiec 2014

 

 

 

 

 

 

Interwencja policji 2014

 

 

 

 

 

 Wyganianie własnej matki z mieszkania - całość.

 

 

 

 

 

 Wyganianie z  Leśnej wczasowiczów, abym nie miał pieniędzy na czynsz i utrzymanie mieszkania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Interwencja policji 2014 całość

 

 

 

 

 

Interwencja policji skrót 2014

 

 

 

 

 

Wyganianie wczasowiczów skrót