Relacja z sądowej eksmisji Smerfa na bruk przez oszusta z Pabianic.

Relacja z eksmisyjnego posiedzenia sądu z dnia 05 grudnia 2016 roku  Nastepne posiedzenie sądu w tej sprawie 31 stycznia 2017 r

 

 Poczytajcie równiez artykuł - Wielkie oszustwo krętacza Dariusza M. z Pabianic - brata Smerfa Marudy z Ustki

 

 

 

 

 

Moje pismo w sprawie rozprawy w dniu 6 grudnia , wysłane do sądu - brudnopis:

Dariusz Mazur bandyta Ustka PabianiceWyjaśnienia do tematów poruszonych na rozprawie w dniu 6 grudnia 2016 r na którą nie przybyłem, z powodu zażycia zbyt dużej ilości środków uspokajających, było to spowodowane również tym, że tego dnia miałem również umówiona wizytę u psychiatry 3 godziny wcześniej, co dodatkowo stawiało mnie w stresującej sytuacji, oczekiwania na rozprawę w Słupsku oraz zachowaniem mojego brata w czasie poprzedniej rozprawy, na która nie przybył, ale w tym samym czasie włamał się do mieszkania na Leśnej. W sprawie zaległości czynszowych oświadczam, że nie płaciłbym go, nawet jak miałbym za co, bo czułbym się jak wspólnik oszusta płacący dodatkowo jeszcze okup, łup gangsterstw, bandycie i oszustowi Dariuszowi M. Dodatkowo przypominam, że brat wielokrotnie przeszkadzał mi w regularnym spłacaniu czynszu poprzez wyganianie wczasowiczów, z kwater na ul. Leśnej tarasowaniu samochodem wjazdu na posesje, zrywaniu kartek Wolne Pokoje, zakręcenia gazu, niszczenie gwoździami zamka do drzwi. Więcej w piśmie poniżej. . Cześć z tych działań jest udokumentowana na filmach, który załączam na płycie DVD

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również:

Kolejne oszustwa brata Smerfa Marudy z Ustki Dariusza M.

Uwaga na oszustów z Pabianic z ul. Kilińskiego - Dariusza M i jego żonę Agnieszkę M !

6 największych łajdactw brata Smerfa Marudy Dariusza M. z Pabianic (wcześniej Ustka )

Jak oszustów z Pabianic Dariusza i Agnieszkę M zgubiła chciwość w 2012 roku .

 Dariusz Mazur bandyta oszust z Ustki Pabianic

Wielokrotnie mnie prowokował, abym popełnił samobójstwo.

 

 

 

 

 

Jeśli chodzi o rachunek za prąd w kwocie 440 zł za 37 dni, to jakieś nieporozumienie, średnie płacone przeze mnie kwoty miesięcznie to sto kilkanaście złotych. Byłbym ekonomicznym samobójcą nabijając sztucznie zużycie prądu, przecież sam osobiście musiałbym ten rachunek zapłacić, a dlaczego go nie dostałem? Ponieważ brat w trakcie trwania poprzedniego posiedzenia sądu w/s eksmisji 08 listopada 2016 ( na którym nie był osobiście, ale był w tym czasie w Ustce) „zorganizował” zdjęcie liczników prądu i gazu. Po wyjściu z sądu dostałem telefon od elektryka z Energi, że chce coś sprawdzić przy moim liczniku, poinformowałem go, że nie będę w Ustce wcześniej niż za 2 godziny, ale tknięty jakimś przeczuciem wróciłem natychmiast do Ustki. Wielkie było moje zdziwienie jak zastałem otwarte drzwi do mieszkania. Okazało się , że brat Dariusz Mazur kolejny raz włamał się do domu, korzystając z niedomkniętego lufcika w kuchni, otwierają prze niego główne okno. Wpuścił do mieszkania elektryka, który ściągnął licznik. (Licznik gazu został ściągnięty w poniedziałek, był na zewnątrz ) Na DVD film z wcześniejszych jego włamań .

 

 

 

 

 

Kolejnym kłamstwem mecenasa brata jest jakobym wprowadził się do domu na Leśnej bez zgody rodziców. Takich bzdur brat nie mówił nawet na rozprawie spadkowej. Do domu rodziców wróciłem po bankructwie firmy, kiedy wszystko straciłem, jesienią 2000 roku, oczywistsze za zgodą obydwu rodziców.

Na wiosnę 2016 na parę miesięcy wyprowadziłem się z Leśnej, bo wpadłem w głęboką depresję i nie mogłem już znieść tych ciągłych awantur, mama nie brała żadnych leków uspokajających i był horror, ganiała za mną z nożem, lub innym przedmiotem prawie codziennie, nawet dzieci przestały do mnie przychodzić, bo bały się agresji babci. Wprowadziłem się ponownie na prośbę mamy, gdy 1 listopada 2016 roku zabrałem ją z Domu Starców na cmentarz na grób jej męża, mojego taty. Nie chciała wrócić do tego śmierdzącego ośrodka i poprosiła mnie, abym nią się zaopiekował i tak wróciliśmy już do domu na Leśna. ( gdy mama brała leki, to zachowywała się normalnie) Teraz w święta usłyszałem jeszcze od byłej żony, że jak ona chodziła na odwiedziny z dziećmi do babci, to mama wielokrotnie jej mówiła, że nie chce tam mieszkać, że prosiła Darka, aby ją z stamtąd zabrał, że chce wrócić na Leśną. Była żona informowała o tym Darka, ale bez odzewu z jego strony.

 

Adwokat brata Darka powiedział - Artur Mazur otrzymał od rodziców inne mieszkania, które spieniężył.

 

 

 

 

 

 

Kolejnym totalną bzdurą i kłamstwem jest stwierdzenie, że rodzice mi kupili jakieś mieszkanie, naprawdę nie wiem, jak ludzi maja czelność, odwagę tak bezczelnie łgać. Owszem prosiłem tatę, aby kupił nam mieszkanie (oczywiście na swoje nazwisko, za mną był komornik), abym mógł gdzieś z żoną i dziećmi zamieszkać oraz próbować od nowa żyć. Wiem od mamy, ze przeciwko temu ostro protestował brat, argumentując pokrętnie , że skoro dopuściłem do bankructwa własnej firmę, to nic mi się od rodziny nie należy. ( moja była żona miała też własne mieszkanie w Ustce, które po przeprowadzce firmy do Słupska sprzedaliśmy 1997 roku. )

Także do śmierci taty, nie udało się kupić nam mieszkania i moje związki z byłą żona rozpadły się , za co współwinne są też działania mojego pazernego brata.

 

Z pracą mam duży kłopot, bo wszystko wskazuje na to, że mam tzw. Wilczy Bilet Widocznie ktoś dba o to, abym stałej pracy nie miał, ostatnie 3 stałe zajęcia traciłem w jeden dzień, scenariusz był podobny, nagle z rana wszyscy na mnie się dziwnie patrzyli, w stylu co ja tutaj jeszcze robię i w jeden dzień dostawałem wypowiedzenie. Po za tym nie jestem tak „bardzo sprawny intelektualnie „ jak to sobie wyraża mecenas m, jak i czasami inni ludzie opierając swoja wiedzę tylko na podstawie mojej działalności w internecie.

To , że czasami napisze coś sensownego i składnego w internecie nie oznacza, że funkcjonuje normalnie, do komputera mogę usiąść w momencie jak się lepiej czuję i mam zawsze dużo czasu aby popracować nad tekstem, sprawdzić wiadomości w Googlach, przemyśleć, zastanowić się kilkanaście minut, a nawet przez parę godzin. Nie jestem w stanie tak sprawnie myśleć i rozmawiać w realu. Dodatkowo, gdy dotyczy tak bulwersującej i frustrującej sprawy, nerwowo się blokuję i nie mogę na sali sądowej nic sensownie wyartykułować.

Jako elektronik pracowałem bardzo krótko z uwagi na kłopoty z krótka pamięcią i koncentracją. ( do tego dochodzi sama depresja endogenna ) Dlatego później zająłem się handlem elektroniką, a po upadku firmy elektryką przemysłowa. Oczywiście i w tej pracy, słaba pamięć mi przeszkadza, staram się w miarę możliwości pracować sam, aby inni nie zauważyli, że powtarzam pewne czynności, bo już np.: zapomniałem wyniki pomiarów. Pracodawcy czasami mówią , ze jestem wolny, wolno myślę, wolno podejmuję decyzje, pomimo że zawsze staram się ukrywać i maskować swoje problemy.

Ponadto w aktualnym stanie psychicznym, nie jestem w stanie podjąć stałej pracy. Nie mogę zrozumieć jak własny brat mógł stać się taką pazerną świnią, oszustem i bandytom.

 

Co do poruszonych powodów wydziedziczania, to aż tak kłamliwymi argumentami, brat nie posługiwał się nawet na rozprawie spadkowej, tym bardziej, że nie miał nawet jednego świadka na poparcie jakichkolwiek kłamstw, które przedstawiał. Wszyscy zeznający, sąsiedzi, rodzina potwierdzili, że moje wydziedziczenie ze spadku i przekazanie go na córke, było spowodowane tylko i wyłącznie bankructwem firmy i że nie było innych powodów.

 

. Wszystko to co tu napisałem  mogą potwierdzić sąsiedzi i moja rodzina z Ustki, ale żeby ich nie stresować, prościej będzie skorzystać z zeznań, które złożyli w trakcie rozprawy spadkowej Sygn. Akt IX Ns 47/13. Brat Dariusz już na jednej z pierwszych rozpraw, chciał bezczelnie okłamać sąd, że mama nigdy nie leczyła się psychiatrycznie, ale kiedy składałem zeznania i mówiłem, że chodziłem z mama do psychiatry to wystrzelił, że to "on kochany synek mamusi" woził mamę do psychiatry.

 

Skoro brat z bratową , czyli Dariusz i Agnieszka . postanowili mnie kilkanaście lat temu wykończyć, aby przejąć cały majątek po naszych rodzicach, to nie pozostaje im już tylko to skończyć, czyli albo osobiście mnie gdzieś zdybać i zabić lub wynająć do tego takich zbirów jak on sam.

 Dariusz Mazur bandyta i oszust z Pabianic

W nawiązaniu do jeszcze poprzedniej rozprawy, gdzie sąd zapytał mnie o aktualne leczenie, załączam 28 stron z mojej historii choroby od 2000 roku, czyli 98 wizyt u psychiatrów do lata. 2016 .Czyli ostatnia stoczniowa była setna, jubileusz, szkoda, że wcześniej nie wiedziałem.

Załaczniki

  • płyta DVD z filmami

  • historia choroby ksero 28 stron