Czy Danuta Wawrowska to dobry prawnik ?

 Jak sądzicie, czy mój adwokat Danuta Wawrowska miała rację w 2014 roku,  jak pokazałem jej  to nagranie, że to jest już za późno, że to jest mało istotne , że ona jest zadaniowana i ma swoja koncepcje prowadzenia sprawy i nie wysłała tego filmu do sądu. Nastepne posiedzenia sądu w tej sprawie odbyły sie 19 listopada i 18 grudnia 2015 roku.

 

Wielokrotnie sugerowałem pani mecenas Danucie Wawrowskiej, aby zwrócić się do sądu, że zaszły przesłanki   Art. 945. § 1. Testament jest nieważny, jeżeli został sporządzony: pod wpływem groźby lub błędu. Nawet pomimo mojej prośby nie ujęła tego w apelacji.

 

7 kwietnia 2016 zadałem pytanie pani mecenas - Dlaczego w apelacji nie mogły zostać uwzględnione sprawy, gróźb i podstępnego wprowadzenia w błąd mamy przez mojego brata ? Nawet w uzasadnieniu, ani słowa o tym, zasugerowania sądowi ? - Do dzisiaj nie dostałem  odpowiedzi na to pytanie.

 

Hipokryzja tych tzw. feministek  nie zna granic, posłużę się przykładem ich słupskiej  przywódczyni Danuty Wawrowskiej , mojego mecenasa w procesie z moim bratem i jego żoną  oszustem i bandytą

Po obejrzeniu tego filmu w lipcu 2014 roku prawnik Danuta Wawrowska powiedziała, że nie wnosi on nic nowego do sprawy i pomimo moich próśb, nigdy nie pokazała tego filmu w sądzie. Co sądzicie o takiej hipokryzji. Z filmu wyraźnie wynika, że mój brat znęcał się, szantażował własna matkę, aby zmieniła testament. Obrończyni praw kobiet Danuta Wawrowska uważała , że miał racje i dobrze zrobił ?